22 października 2014 roku nasze przedszkole odwiedził wyjątkowy gość- Strażnik Miejski starszy insp. p. Andrzej Kobiałka. W spotkaniu wzięły udział wszystkie grupy wiekowe. Podczas pogadanki dzieci zapoznały się z pracą strażnika, oglądały elementy umundurowania oraz wysłuchały bajki o bezpiecznym poruszaniu się po drodze. Pan Andrzej Kobiałka bardzo ciekawie opowiadał dzieciom o wszystkich niebezpieczeństwach czyhających na dzieci podczas poruszania się po drodze.

Ponadto dzieci dowiedziały się o bezpiecznych zachowaniach i postawach podczas  spotkania z obcym psem. Pan Andrzej zaprezentował dzieciom pozycję „żółwia”, która minimalizuje ewentualne uszkodzenia ciała podczas potencjalnego ataku psa.. Nasz gość przypomniał zasady dotyczące kontaktów z osobami nieznajomymi. Utrwalono numery alarmowe.

Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze z aktywnym udziałem dzieci. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od funkcjonariusza edukacyjne kolorowanki i odblaski. Bardzo dziękujemy Panu Andrzejowi Kobiałce za wizytę w naszym przedszkolu.

Zachęcam do oglądnięcia galerii!

Galeria
miniaturka miniaturka miniaturka miniaturka miniaturka miniaturka miniaturka miniaturka miniaturka